Duben v Junioru začne jazzem a skončí taneční párty

PŘÍBRAM – Jaro bude v Příbrami plné kultury, a to i díky opravdu bohatému programu, který nás v dubnu čeká v Junior klubu.

Městské kulturní centrum (MKC) připravilo na duben program, ve kterém uvede tři koncerty, dvě taneční akce, dvě přednášky, velikonoční tvořivou dílničku a také bazar dětského oblečení.

„Dubnový program je skutečně nabitý, začneme v pátek 1. dubna jazzovou skupinou Jazz Faces jejímž speciálním hostem bude Imran Musa Zangi. Ve středu 6. dubna nás čeká přednáška, při které se s Vladimírem 518 podíváme na českou poválečnou architekturu mezi roky 1958 a 1989. Velikonočním dílničkám bude patřit čtvrtek 7. dubna. Program bude zcela jistě korunovat koncert skupiny Cocotte Minutte, který v sobotu 9. dubna skvěle doplní oblíbený Vojtaano. Ve druhé polovině měsíce Junior klub roztančí DJ LUDJEK při oldies nebo příbramská kapela Origami. Taneční párty Groove Yard nás čeká poslední dubnový den. Těšit se můžete také na přednášku Buď fit s rozumem a připraven je bazar dětského oblečení,“ zve do Junior klubu Vlastimil Ševr z Městského kulturního centra.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy