Uzavření Milínské ulice omezí MHD

PŘÍBRAM – V následujících dnech dojde v návaznosti na dvě významné stavby k úpravám jízdních řádů MHD. Od pátku bude zprůjezdněn most v Plzeňské ulici a od pondělí se uzavírá Milínská ulice.

Od pátku 1. dubna bude zprůjezdněn most v Plzeňské ulici i pro autobusovou dopravu. „Ředitelství silnic a dálnic dokončuje práce na rekonstrukci mostu u Dolejší Obory tak, aby tam mohla být od pátku 1. dubna opět puštěna autobusová doprava. Od tohoto dne budou tedy autobusy, které byly doposud vedeny objízdnými trasami, moci využívat běžné jízdní řády,“ uvádí starosta Jan Konvalinka a dodává, že v místě budou probíhat dokončovací práce, které by již neměly zasahovat do běžného provozu.

Jak bylo již dříve avizováno, v návaznosti na zprůjezdnění mostu v Plzeňské ulici dojde k uzavírce ulice Milínská, kde proběhne kompletní výměna vodohospodářského majetku. Autobusové linky 1A, 3A, B, C, 4A, 10A, B, 19A a školního autobusu vedoucí touto ulici budou jezdit po objízdné trase ulicemi Plzeňská, Čs. armády, Březnická.

Po dobu uvedené uzavírky nebudou obsluhovány zastávky Milínská-Mixova, Milínská, Milínská-T. G. M., rozc. Pod Kaňkou, Sázky, Barandov s tím, že jako náhradní budou zastávky Hořejší Obora, Čs. armády a nám. T. G. M.

Změna se týká také spojů školního autobusu, u kterého kromě změny zastávek dojde také k posunu času – spoje budou vypravovány o pět minut dříve.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy