Oblíbený běžecký závod v Obořišti se koná už tuto sobotu

OBOŘIŠTĚ – Už tuto sobotu 23. dubna se v Obořišti uskuteční 3. ročník běžeckého závodu Penzion Cup. Start i cíl závodu proběhne již tradičně na Penzionu Nový rybník. Letos poprvé bez covidových opatření.

Týden před čarodějnicemi se mohou milovníci běhu příjemně zapotit a užít si opět krásnou sportovní akci. U Penzionu a Pivovaru Nový Rybník v Obořišti se totiž poběží 3. ročník závodu Penzion Cup v celkové délce 8,7 km. Trasa vede krásnou přírodou, lesem, zpevněným i nezpevněným povrchem.

Závodníci se mohou těšit například na hromadný start v 11:00 hod. a tradiční vyhlášení výsledků. To se uskuteční ihned po doběhnutí posledního závodníka do cíle. Ti nejlepší běžci ze své kategorie si v prostorách venkovního posezení restaurace penzionu užijí svou chvíli slávy a samozřejmě budou oceněni medailemi a diplomy.

Tým Penzionu a Pivovaru Nový Rybník mimo jiné opět připraví pro všechny účastníky závodu, jejich doprovod i diváky speciální běžecké menu. „Jsem ráda, že se Penzion Cup stal u běžců oblíbeným závodem a můžeme v jeho organizaci pokračovat i nadále. Pokud bude stále hojná účast, jeho tradici bych chtěla udržet roky, “ řekla hlavní organizátorka Jitka Větrovská.

Tento běžecký závod je určen pouze pro dospělé závodníky od kategorií juniorů. Pro všechny závodníky ve všech věkových kategoriích je připravena při vyhlašování medaile a pivo Baštýř z místního pivovaru. Pro mladší 18 let samozřejmě jiný nealkoholický nápoj.

Registrovat se můžete předem na webu www.brdskypohar.cz nebo v místě konání závodu od 10:00 hod.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy