Ples seniorů nabídne hudbu, tanec, módní přehlídku či ukázku kolové

PŘÍBRAM – Po pauze způsobené covidovým režimem může město Příbram v letošním roce opět uspořádat Ples seniorů. Pozvánka platí na 20. dubna do estrádního sálu kulturního domu.

V letošním roce se naši senioři opět mohou těšit na svůj ples, který se bude konat ve středu 20. dubna od 14 do 18 hodin v estrádním sále Kulturního domu Příbram. „Po vynucené pauze si senioři zaslouží různorodé aktivity. Středeční ples nabídne zajímavý program, ve kterém vystoupí Staropražští pardálové, Veselá kopýtka, připravena je módní přehlídka pro seniory a také sportovní ukázka kolové. Hrát bude klávesista Pavel Bureš,“ přibližuje program plesu pro seniory starosta Jan Konvalinka a dodává: „Tato akce byla mezi seniory v oblibě, a proto věřím, že po vynucené pauze si opět najdou čas k příjemnému setkání.“

V ceně vstupenky, která vyjde na 200 Kč, je zahrnuto také občerstvení. Vstupenky je možné zajistit v předprodeji v Senior Pointu, Centru sociálních a zdravotních služeb nebo v Městském kulturním centru či přímo na místě v době konání plesu.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy