Rožmitál investoval do nového vybavení kabin pro fotbalisty

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Město Rožmitál pod Třemšínem investovalo do kabin pro fotbalisty. Hlavní kabina fotbalového oddílu TJ Spartak se dočkala rekonstrukce, v podobě nového vybavení za zhruba 70 000 korun.

Poděkování zaslouží aktivní jednatel fotbalového oddílu Zdeněk Vlasák a firma, která rekonstrukci zhotovila truhlářství pana Karla Poláka. „Stadion se v posledních letech dočkal velkých investic v novém povrchu hřiště, odvodnění a závlahy. Sedaček na tribuně, ale i rekonstrukci WC a zázemí stadionu jako bezdotykové sprchy, vybudování samostatné kabiny pro rozhodčí i oprav kabin pro mládež. Rovněž proběhlo zateplení budovy a nové fasády. Nový plot s části stadionu, kde letos proběhlo kácení některých dřevin“, uvedl radní města Aleš Haluska.

V letošním roce ještě proběhne na stadionu nová výsadba stromů a keřů v rámci celého projektu revitalizace zeleně ve městě, která je realizována za pomoci dotačního titulu.

„TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem je největší spolek v našem městě, který se věnuje úspěšně sportu s naší mládeží. Příkladně ve fotbale má pět mládežnických týmů, kde působí zhruba stovka dětí a právě proto je pro vedení města podpora mládeže i do budoucna prioritou“, doplnil radní města Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy