Rožmitálští rybáři patří k největším organizacím ve městě

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – V Rožmitále pod Třemšínem proběhla výroční členská schůze Českého rybářského svazu místní organizace Rožmitál p. Tř. Rybáři svým počtem členů patří k jedné z největších organizací v našem městě.

Rožmitálská organizace má 290 dospělých, 44 dětí, 9 mládežníků, tedy celkem 343 členů. Na schůzi zazněli zprávy od vedení rybářské organizace, tedy od předsedy, hospodáře, vedoucí mládeže, IT technika, referenta brigád, čistoty vody a sportovní činnosti závodu a vedoucí rybářské stráže.

Schůze byla volební a zvolila nové vedení rybářů na období čtyř let. Jmenný seznam nově zvolených členů výboru a dozorčí komise naleznete na rybářských stránkách www.rybarirozmital.cz. Na schůzi nechyběl ani stánek rybářské mládeže a její úspěchy. Do výboru byla zvolena historicky první žena, vedoucí rybářské mládeže Rožmitál Jaroslava Nassová.

Rybářský výbor opustil po dlouhých letech bývalí dlouholetý hospodář a vedoucí mládeže František Jeníček, který je členem rybářské organizace již 51 let. Panu Jeníčkovi byl předán dárkový balíček a za potlesku všech přítomných členů, mu bylo poděkováno za jeho dlouholetou poctivou činnost pro rybáře.

Zdroj a foto: MO ČRS Rožmitál pod Třemšínem

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy