V Rožmitále pokračují v opravách chodníků

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Město Rožmitál pod Třemšínem pokračuje v investici do oprav chodníků. Právě probíhá oprava chodníku v ulici Čelákovská-Rajská.

„Požadavků od našich občanů na opravu či vybudování nového chodníku zaznamenává vedení města spousty. Bohužel není v silách města všechny ihned uspokojit, i díky značnému nárůstu energií a nákladům s tím pro naše město spojené. Přesto se nám postupně požadavky občanů částečně uspokojovat“, uvedl radní města Aleš Haluska.

Právě probíhá oprava chodníku v ulici Čelákovská-Rajská. Město se snaží samozřejmě upřednostnit místní podnikatele a zručné řemeslníky a tak opravu chodníku z kostiček a vytváření hezké mozaiky se ujal právě místní dlaždič pan Junek.

„Jak můžou občané sami posoudit, jeho práce a finální výsledek opraveného chodníku je opravdu kvalitní“, pochválil práci řemeslníků radní Haluska a pokračoval: „Vedení města má v plánu ještě v letošním roce zhotovit pokračování nového chodníku v ulici Nádražní podél cesty na Voltuš a pokračovat v dalších nutných opravách. Rovněž vedení města požádalo o dotační podporu a plánuje opravy nových povrchů cest, příkladně na celém sídlišti“, zakončil radní Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy