Vedení města chce podpořit Rally Příbram částkou 200 tisíc, rozhodovat o tom budou zastupitelé

PŘÍBRAM – Vedení města doporučuje zastupitelům finančně podpořit 41. Rally Příbram částkou dvě stě tisíc korun. O tomto návrhu budou ještě rozhodovat zastupitelé na svém dubnovém zasedání.

„Po loňském ročníku, který jsme bohužel museli, jak se říká, „odpískat“, se náš organizační tým snaží letošní ročník znovu uspořádat a navázat tak na čtyřicetiletou tradici Rally v Příbrami. To, že to není a nebude jednoduché, víme, ale také víme, že kdyby se nám to letos znovu nepodařilo, byl by velký problém tuto krásnou soutěž v dalším roce a i následujících opět připravit“, uvádí organizátoři rally.

Rally Příbram by se letos měla uskutečnit 22 – 23. července a jak organizátoři prozradili celý koncept vychází z posledního odjetého ročníku: „Vycházíme z toho, že koncept posledního odjetého ročníku se líbil nejenom jezdcům ale i divákům, proto z něj budeme vycházet i v letošním roce. Termín soutěže je krásný letní, 22. – 23. července. V pátek 22.7. proběhne představení posádek na náměstí TGM a v sobotu se bude závodit. Rally je vypsaná jako závod Autoklub Rallysprint série a také jako Autoklub Rallysprint série v rally historických automobilů. Dá se tedy předpokládat pestré a široké startovní pole a divácky atraktivní závod, snad se to povede“, představují plány organizátoři.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy