Foto: „Vodník“ nadchnul děti ve Věšíně

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM / VĚŠÍN – Projekt “ Ve vodě nežijí jen vodníci“ odstartoval i u nás v rybářském kroužku Rožmitál pod Třemšínem. Akce je organizována ve spolupráci se Středočeským územním rybářským svazem.

„Proběhlo první kolo vodníků v Mateřská školy Věšín, kde je 21 dětí. Snažili jsme se dětem přiblížit něco z přírody i z rybařiny a to formou her a úkolů. Dětičky si zkusili házet na terče, skládali puzzle s rybičkami, zkoušeli navazování háčků, poznávali ryby a zvířátka, nebo jim byla představena rybářská výbava. Ti co zrovna neplnili úkoly si vymalovali krásné obrázky s rybkami. Nejvíce dětičky zaujaly plyšové ryby s kterými se fotili a mazlili“, uvedla Jaroslava Nassová vedoucí rybářského kroužku v Rožmitále.

„Byla to krásná akce, počasí vyšlo, zapojili se i naše děti z rybářského kroužku za což velmi děkujeme…. Tomášovi, Radkovi, Karolínce, Ondrovi a Šimonovi. Za zorganizování je také třeba poděkovat dalším vedoucím rybářského kroužku Marušce a Rudovi Šourkovi a Aleši Haluskovi. Za krásné ceny děkujeme Středočeskému územnímu rybářskému svazu“, ještě doplnila Jaroslava Nassová.

Druhé kolo tohoto projektu čeká rožmitálské rybáře v MŠ v Rožmitále pod Třemšínem a to 23. května.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy