Rožmitálští rybaříci se zúčastnili soutěže o pohár předsedy SÚS

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – O účasti rožmitálských rybaříků na krajské soutěži „O pohár předsedy SÚS“ informuje vedoucí kroužku Jaroslava Nassová.

V měsíci květnu proběhli dětské rybářské závody „O pohár předsedy SÚS“ na pískovně, rybářském revíru SÚS u Poděbrad. Závodů se účastnilo i 15 dětí z rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem a tři vedoucí. Snažili jsme se zabodovat, ale ne vždy se daří, to je už úděl rybařiny a nevyšlo to jak jsme si přáli.

Závodů se účastnilo 105 dětí a 14 dorostenců z rybářských kroužků Středočeského kraje a tak byla konkurence opravdu veliká. Nejlepší umístění pro náš rybářský kroužek 8. Misto v juniorech Adam Nass. K tomuto umístění mu gratulujeme. Děti vyzkoušely všechno možné, ale kapra se nám chytit nepodařilo. Přesto přišlo pár krásných ,ale bohužel nebodovaných ryb jako štika, okouni.

Dětem děkujeme za super víkend s nimi, za jejich bojovnost a za každých okolností super náladu. Dobré zvládnutí přepravy autobusem i dobrodružství ve stanech. Tak snad za rok. Děkujeme pořadatelům za krásný, ale náročný závod, který byl velmi dobře zorganizován. Děkuji vedoucím Aleši Haluskovi a Pavlovi Šajánkovi.

Jaroslava Nassová.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy