Rybářské závody v Rožmitále se i přes nepřízeň počasí vydařili, domácí si odnesli osm pohárů

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Předposlední dubnový víkend i přes velikou nepřízeň počasí se v Rožmitále pod Třemšínem konaly náborové rybářské závody v rybolovné technice (RT), které pořádala Místní rybářská organizace ve spolupráci se Středočeským územním svazem a to vše za podpory města Rožmitál pod Třemšínem.

Trojboj spočíval v hodu na terče skish, na plachtu arenberg a v hodu do dálky. Účast byla dobrá, sešlo se na 41 malých závodníků z několika rybářských organizací, MO Příbram, MO Hořovice, MO Rožmitál pod Třemšínem, MO Vimperk. Po seznámení s pravidly závodu se ujal ukázky v RT Tomáš Spáčil, který se rybolovné technice věnuje profesionálně. „Podívaná pro všechny děti to byla vskutku hezká neboť Tomáš je mistr světa v tomto rybářském sportu a my mu moc děkujeme za jeho podporu“, uvedl Aleš Haluska radní města a sám dlouholetý rybář.

Po ukázce byly již závody zahájeny. Děti i v dešti poctivě soupeřily a bojovaly o nejlepší umístění. V mezi čase měli zajištěné občerstvení, teplý čaj a pro vedoucí a rodiče něco na zub a kávu. Kolem poledne byl závod ukončen. Ceny vítězům přijel předat předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner, předseda odboru mládeže Jiří Eichler a předseda ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem Milan Pojer.

Děti z rožmitálského rybářského kroužku si odnesli 8 pohárů. Děti byly rozdělené do čtyř kategorií. Starší žáci: 1. Místo Michal Čížek MO Příbram, 2. Místo Filip Svitek MO Příbram, 3.misto Adam Nass MO Rožmitál pod Třemšínem. Mladší žáci: 1. Místo Martin Šimek MO Vimperk, 2. Místo Ondřej Nass MO Rožmitál pod Třemšínem, 3. Místo Tomáš Šajanek MO Rožmitál pod Třemšínem. Starší žákyně: 1. Místo Terezie Klápsiová MO Vimperk, 2. Misto Ivana Schwarzová MO Rožmitál pod Třemšínem. Mladší žákyně: 1. Místo Adéla Bedlivá MO Vimperk, 2. Místo Julie Pastuchová MO Hořovice, 3. Místo Mirka Frühaufova MO Rožmitál pod Třemšínem. V poslední kategorii začátečník: 1. Místo Šimon Smažík MO Vimperk, 2. Místo Adam Boroš MO Vimperk a 3. Misto Andrea Tvrdíková MO Rožmitál pod Třemšínem.

„Všem dětem moc gratulujeme k jejich umístění. Rádi bychom také poděkovali naší místní rybářské organizaci, Středočeskému územnímu svazu a městu Rožmitál pod Třemšínem za podporu a pomoc při organizaci závodů. Dále sponzorům paní Jiřince Benadikové, Tomášovi Drechslerovi a všem rodičům, kteří nás podpořili, něco dobrého upekli a s dětmi na závody přijeli“, uvedla vedoucí rybářského kroužku Jaroslava Nassová.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy