SZM Příbram navyšují ceny některých poskytovaných služeb

PŘÍBRAM – Návštěvníci zimního stadionu, sportovní haly a areálu Nový rybník si od června za služby připlatí. K navýšení cen dojde z důvodu rostoucích nákladů na provoz jednotlivých středisek. Z úpravy ceníků byl vynechán aquapark.

Veřejné bruslení bude nově stát 70 korun za osobu a na dětském bruslení zaplatí dítě o 10 korun více než doposud. Zdražení se dotkne také seniorského bruslení. Ceny pronájmu ledových ploch budou navýšeny podle časového pásma a druhu činnosti. Cena za pronájem sportovní haly pro sportovní oddíly a veřejnost bude navýšena o 50 korun za hodinu. Mění se také cena za pronájem sportovní haly pro pořádání kulturních akcí z 38 000 na 42 000 korun. 

Sportovní zařízení města Příbram nabízí ubytování hotelového typu na zimním stadionu a aquaparku. I zde dojde z důvodu navýšení cen za energie a celkového nárůstu nákladů na provoz v průměru o 15 % podle typu a délky ubytování. Vstup do areálu Nový rybník zůstává i nadále zdarma, zdražení se týká již zpoplatněných služeb, a to adventure golfu, minikempu, pronájmu letního kina a jednotlivých prostor v areálu. 

Změnu ceníku poskytovaných služeb příspěvkové organizace SZM Příbram odsouhlasila 4. dubna 2022 rada města. Kompletní ceník služeb je dostupný na webu szm.pb.cz. 

Miroslava Poláková, Sportovní zařízení města Příbram

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy