Navštivte Lesní divadlo Skalka, čeká na vás pěkná podívaná na kouzelném místě

PŘÍBRAM / PODLESÍ – Lesní divadlo Skalka v Novém Podlesí u Příbrami. To je pěkné inspirativní místo na okraji Brd, lesní zátiší s pódiem, které rozhodně stojí za to navštívit. Pohádky dokážou nadchnout naše nejmenší, několik koncertů a divadelních her zaujme dospělé diváky, na pódiu se objeví i legendární kapela Fešáci, která letos slaví již 55. narozeniny.

A nyní malá ochutnávka programu, konkrétně pod křídly našeho Městského kulturního centra – divadlo pro děti našim ratolestem sehraje Krkonošské pohádky, Kocoura Modroočko a O princezně, která ráčkovala. Zveme vás také na koncert punkové avantgardy Už jsme doma, kladenské kapely Zrní, české electro undergroundové hudební skupiny Midi lidi a již zmíněné country skupiny Fešáci.

Mimo to se můžete těšit na divadelní hry Kdo mluví s koněm aneb Léčebna Skalka, Klášterní tajemství, Mise na Mars, Jak jsem vyhrál válku, Fabiánovo brdské odpoledne a po delší době také tradiční festival Tramtamtýdamtůdá fest. Podrobné informace naleznete v přiloženém programu (změna programu vyhrazena).

Pořadatelé se na vás obrací se žádostí, abyste se při parkování řídili pokyny pořadatelské služby. Byli bychom také rádi, abyste nezapomínali na to, že pobyt v lese má svá lesním zákonem daná pravidla. Děkujeme.

Je skvělé, že se Lesní divadlo probudilo k novému životu a že hostí stále více divadelních, hudebních i jiných událostí. Přeji všem jen ty nejpříjemnější zážitky z Lesního divadla,“ komentoval starosta Příbrami Jan Konvalinka.

„Lesní divadlo Skalka je opravdu jedinečný fenomén příbramského kulturního života. Jeho atmosféru byste si rozhodně neměli nechat ujít. Pokud se podíváte do našeho letošního programu, zaručeně si něco pěkného pro sebe či vaše děti vyberete. Osobně jsem mimo jiné velmi rád, že do divadla dorazí i pozoruhodná kapela Midi lidi. Těšíme se na Vaši návštěvu,“ uvedl Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy