Nedělní Novák fest se ponese v duchu superhrdinů

PŘÍBRAM – Novák Fest je jedna ze zásadních každoročních kulturních akcí města Příbrami. Areál Nového rybníka se stane velkým sportovištěm, hudebním pódiem či vědeckou laboratoří. Letos se koná v neděli 19. června a hlavním tématem jsou superhrdinové s podtitulem „Najdi svoji supervlastnost“.

Letošní ročník bude rozdělen do osmi zón a to podle vlastností superhrdinů – rychlost, síla, vynalézavost, obratnost, přesnost, vytrvalost či odvaha, chybět nebude vesnička superhrdinů. Po areálu Nového rybníka se budou pohybovat superhrdinové, ninjové, cirkusáci z La Putyky nebo malí chemici z Techmanie.

Můžete se také těšit na promítání filmů, virtuální realitu, létání na vodě i na práce žáků ZŠ z Příbrami na téma Superhrdina. Další skvělý program navazuje na Superhrdinské léto na Nováku. Program je vyvážen pro sportovně založené děti i pro tvůrčí typy. Každý si najde své sportoviště či dílnu, která bude bavit právě jeho. K hlavním trhákům bude patřit 30 m dlouhá ninja dráha, horolezecká stěna a řada dalších atrakcí.

Jednotlivá stanoviště mají na starosti kluby, spolky, neziskové organizace či školy z našeho města, které jsou doplněny komerčnímu subjekty. U vstupu dostane každý účastník kromě mapky areálu také herní kartičku, která ho po splnění úkolu v zónách dovede pro medailovou odměnu.

Kapacita parkoviště je omezená, pro příbramské je lépe dorazit pěšky. Stánky s občerstvením budou k dispozici

„Nenechte si ujít tradiční příbramskou kulturní akci Novák Fest. Hrdiny typu Superman, Spiderman, Iron Man, Hulk se ovšem nestanou jen děti, ale hrdinou zde může být i maminka, tatínek, policista, hasič, učitel. Novák Fest se bude tradičně točit kolem pohybu a sportu, děti si ale budou moci také vyzkoušet svoje vědomosti a dovednosti. Rádi bychom ukázali, že supervlastnosti nespočívají jen v síle a vytrvalosti, ale také v odvaze a vynalézavosti.“ říká Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy