Příbramští plavci úspěšní na Letním mistrovství ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE / PŘÍBRAM – O uplynulém víkendu se konalo v Českých Budějovicích Letní mistrovství ČR staršího žactva v plavání a členové příbramského Plaveckého klubu na něm úspěšně bodovali.

Plavecký klub Příbram tady reprezentovalo 9 plavců Jiří Berka, Vojtěch Berka, Anežka Drnková, Markéta Hrašková, Filip Kareš, Václav Kolka, Monika Machová, Vojtěch Stočes a Barbora Šindelářová. Nejlépe se vedlo Barče Šindelářové, která se dvakrát stala mistryní ČR na 200 volný způsob a 400 volný způsob.

Tým složil i několik štafet. Nejlepší byla štafeta 4×50 volný způsob, ve které dívčí štafeta ve složení Machová, Drnková, Hrašková, Šindelářová vybojovaly bronzovou medaili. Chlapcům se také nevedlo špatně. Vojta Berka obsadil krásné páté místo na 200 znak a na 100 znak a k tomu přidal několik umístění do první desítky, Jirka Berka také přidal umístění v první desítce například na 400 polohový závod. Všichni plavci plavali skvěle a zaplavali si nové osobní rekordy. Všem zúčastněným plavcům moc gratulujeme a přejeme jim mnoho štěstí v další sezóně.

Zdroj PK Příbram

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy