Lesní divadlo Skalka zve na koncert kapel Zrní a Už jsme doma

PODLESÍ – Využijte pohodovou prázdninovou sezónu a prožijte si příjemné chvíle spojené s kulturou v našem Lesním divadle Skalka nedaleko Příbrami. Léto plné divadelních představení, hraných pohádek či koncertů pokračuje sobotním dvojkoncertem kapel Už jsme doma a skupiny Zrní.

Punková kapela Už jsem doma vznikla v Teplicích v roce 1985. Většinou rychlé, svižné, kompozičně náročné skladby, typická trubka, na kterou hraje Adam Tomášek z Příbrami, zajímavé texty, humor – připomeňme si známé skladby Mariana, Hollywood, Cesta či Tvář a další…

Kladenská skupina Zrní byla založena v roce 2001. První album „Voní“ vydala v roce 2009, roku 2011 následoval „Hrdina počítačový hry jde do světa“ pod záštitou písničkářky Radůzy. Následujícího roku „Soundtrack ke konci světa“ kapelu vynesl k nominaci na cenu Vinyla a Apollo a ve čtyřech kategoriích na cenu Anděl 2012. Nakonec si odnesla tu za Objev roku. V září 2014 vydala skupina album „Následuj kojota“, za které získala nominaci na album roku v cenách Apollo a tři nominace na ceny Anděl 2014. Pro festival Colours of Ostrava 2015 skupina připravila vystoupení s členy Janáčkovy filharmonie Ostrava. 

„Uvědomujeme si, že Lesní divadlo Skalka je primárně určeno divadelním hrám. S ohledem na prostředí lesního amfiteátru na okraji Brd se zde pochopitelně snažíme organizovat koncerty, které mají uměřenou dávku decibelů, jsou komornější, okolní život pokud možno nerušící. I tyto ohledy patří ke specifikacím Lesního divadla Skalka, na jehož představení vás srdečně zveme,“ vysvětluje Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

Vstupenky: www.ticketportal.cz/event/Zrni-157164

FB event: https://www.facebook.com/events/1206574096840140

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy