Otevřena budou o prázdninách dvě školní hřiště

PŘÍBRAM – Město Příbram podporuje sport, a to je také jeden z důvodů, proč každoročně nechává v době prázdnin veřejnosti přístupná některá školní hřiště.

Po celé letní prázdniny budou veřejnosti denně v čase od 8 do 20 hodin přístupná dvě školní hřiště. Stejně jako v loňském roce to bude hřiště u Základní školy Bratří Čapků a hřiště u Základní školy Jiráskovy sady.

„Dlouhodobě se snažíme podporovat sport, a to jak opravami a budováním sportovišť, tak také programy, které mají za cíl ke sportu přivést co nejvíce dětí. Jedním z kroků je také zmíněné zpřístupnění školních hřišť,“ říká místostarostka Zorka Brožíková a přidává prosbu: „Chtěla bych tímto požádat sportují veřejnost, aby dbala na dodržování pravidel a pořádku na zmíněných sportovištích.“

Uvedená školní hřiště budou osazena informační tabulí s provozním řádem a kontakty, na které je možné se v případě nouze obrátit. Sportoviště budou vybavena mobilními WC a odpadkovými koši. Odemykání a zamykání zajistí Městská policie, která bude zároveň na sportovištích vykonávat zvýšený dohled.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy