Bývalý starostové Příbrami to znovu zkouší ve volbách

PŘÍBRAM – Bývalý starostové Příbrami se budou v podzimních komunálních volbách znovu ucházet o přízeň voličů. Zda uspějí bude záležet na voličích.

O víkendu 23. a 24. září, se konají komunální volby. Český statistický úřad už zveřejnil všechny kandidátky. V Příbrami se o 25 míst v zastupitelstvu bude ucházet 12 politických subjektů. Zajímavostí je, že v Příbrami budou zkoušet štěstí téměř všichni bývalí starostové, například Josef Vacek a Pavel Pikrt. Oba budou na kandidátce lidovců a nezávislých. Kandidátku lidovců a nezávislích vede jako lídr redaktror Radek Ctibor a bývalý starosta Josef Vacek kandiduje ze třího místa, Pavel Pikrt pak ze čtvrtého místa.

Z bývalých starostů bude kandidovat také Ivan Fuksa na kadndidátce ODS. Příbramskou ODS povede do voleb jako lídr Miroslav Peterka a Ivan Fuksa kandiduje z druhého místa. Na kandidátce je i bývalý místostarosta města Václav Černý, ten kandiduje ze čvrtého místa.

Bývalý hejtman a starosta Josef Řihák bude tentokrát kandidovat za uskupení ČSSD a přátelé, jehož je lídrem. Toto uskupení je složené z kandidátů ČSSD a kandidátů Přátel Březových Hor. Například jako dvojka za toto hnutí kandiduje březohorák Jiří Schmidt.

Zda bývalý starostové uspějí bude záležet na voličích, z minulosti ale víme, že tomu tak nebývá.

Kompletní přehled všech kandidátů do příbramského zastupitelstva najdete ZDE.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy