Dobříšské pivní slavnosti nabídnou ochutnávku jedenácti pivovarů

DOBŘÍŠ – Město Dobříš přichystalo na konec léta již tradiční Dobříšské pivní slavnosti! Zlatavý mok letos poteče doslova proudem ve skate/bike parku, kde nebude chybět doprovodný kulturní program a dobré jídlo.

Dobříšské pivní slavnosti se konají v pátek 26. srpna 2022 od 15.00 do 23.00 hod. Letošní 3. ročník se však z důvodu rekonstrukce v centru města, mění místo jejich konání. Ochutnat dobrá piva můžete přijít do areálu skate/bike parku v Lipkách. Akci pořádá město a vstup je samozřejmě zdarma.

Milovníci českého „tekutého chleba“ budou moci na slavnostech ochutnat produkty z celkem 11 vyhlášených pivovarů, a především minipivovarů z našeho okolí.

K dobrému pivu patří bezesporu i dobré jídlo, kterého bude na Dobříšských pivních slavnostech dostatek. Těšit se můžete na klasické Grizlly burger, Food truck Dobrá naděje nebo stánek Řezníka Martina.

Na letošní ročník pivních slavnostní je připraven také doprovodný kulturní program. K poslechu i tanci zahraje kapela Swing band Dobříš, vystoupí skupina ALEX a Duo John.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy