„Mokrý Banditi“ připravili pro děti perfektní akci

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – „Mokrý Banditi“ je skvělá parta nadšených rožmitálských rybářů, kteří každý rok dělají pro děti z rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem nějakou akci. Vždy perfektně připravený, nabitý program, plný chytání a soutěží s rybářskou tématikou popisuje vedoucí rybářského kroužku Jaroslava Nassová.

I letos se na RMV ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem taková akce uskutečnila. V prvním kole děti soutěžili v chytání ryb a v druhé části plnili různé úkoly ( házení na daný cíl, poznávačka ryb, rybářské puzzle atd). Počasí bylo neskutečné krásné, sešlo se spousta příznivců rybařiny a svůj den jsi přišlo užít na 25 dětí. Pro děti bylo zajištěno výborné občerstvení a ceny pro úplně všechny. Nikdo nemohl být smutný ani ti nejmenší, kteří si odnesli krásné plyšové ryby. Gratulujeme vítězům. První místo Pepíček Zeman, druhé místo Kubík Sloup a třetí místo šikovná slečna Verunka Sýkorová.

Mokrým Banditům bychom hrozně rádi poděkovali, za to co pro děti dělají, za opravdu skvěle zorganizovanou a krásnou akci, plnou cen . Vždyť dětský úsměv a rozzářené oči jsou pro nás to nejlepší.

Děkujeme a zase za rok.

Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Jaroslava Nassová.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy