Od listopadu bude Technické služby řídit žena

PŘÍBRAM – V únoru letošního roku dlouholetý ředitel příspěvkové organizace Technické služby města Příbram informoval o ukončení pracovního poměru k 31. říjnu. Město vyhlásilo výběrové řízení na obsazení této pozice.

Výběrové řízení na obsazení vedoucího místa zajišťovala personálně-poradenská a zprostředkovací agentura Psych-Inform, s. r. o., se kterou město při výběru vhodných kandidátů na obsazení vedoucích pozic spolupracovalo již v minulosti.

Do výběrového řízení se přihlásilo celkem čtrnáct kandidátů – jedenáct se přihlásilo na inzerát a tři byli osloveni agenturu napřímo. Do druhého kola výběru bylo agenturou posunuto osm kandidátů a po psychologické diagnostice byli doporučeni čtyři vhodní uchazeči na obsazení uvedené pozice. Sedmičlenná výběrová komise po osobních pohovorech vybrala jako nejvhodnější kandidátku na obsazení místa ředitelky Technických služeb města Příbram Ing. Irenu Hofmanovou, DiS.

„Pan ředitel Mácha odvedl ve své funkci mnoho práce, za kterou je třeba mu poděkovat. Věřím, že nová paní ředitelka, která má s touto organizací coby její zaměstnankyně bohaté zkušenosti, na jeho práci plynule naváže. Oběma přeji hodně štěstí, paní ředitelce v její nové funkci a dosluhujícímu panu řediteli na jeho další životní cestě,“ uvedl po výběru starosta Jan Konvalinka.

Své funkce se nová paní ředitelka ujme od 1. listopadu 2022.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy