S požárem v Rožmitále bojovalo devět jednotek

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Devět hasičských jednotek bojovalo v noci na neděli u požáru opuštěného domu v Rožmitále pod Třemšínem. Vyšetřovatelé zatím nevědí, proč objekt, který byl v době požáru prázdný, začal hořet.

„Po přívalových deštích, které o víkendu zasáhli naše město a plně zaměstnali hasiče, aby toho nebylo málo v noci ze soboty na neděli vypukl v Rožmitále pod Třemšínem velký požár rodinného domu v ulici Čelákovská-Rajská. Dům byl neobydlený a často využíván bezdomovci a podobně“, uvedl radní města Aleš Haluska.

Škoda se odhaduje zhruba na milion korun. Zraněn nebyl nikdo a požár se podařilo zlikvidovat ještě v nočních hodinách.„Na místě byla i záchranná služba s policií ČR. Na místo dorazili i elektrikáři, neboť požár zničil hlavní elektrické vedení. Ve velikém nebezpečí byly i ostatní domy v ulici, které se nacházely v těsné blízkosti požáru. Hasiči opravdu odvedli obrovský kus práce a vše uchránili. Respekt a velké poděkování všem zasahujícím hasičům, jsou to opravdu borci“, uvedl radní města Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy