Superhry na Nováku uspěšné

PŘÍBRAM – Na konci července bylo v areálu Nový rybník po celé odpoledne k vyzkoušení mnoho adrenalinových atrakcí, hrál se turnaj v lidském stolním fotbálku, vystoupila kapela, uskutečnila se světelná Flyboard show a večer se promítalo v letním kině.

Sportovně zábavný super den na Nováku začal odpoledne, kdy starosta Příbrami Jan Konvalinka odhalil poslední uměleckou dřevěnou sochu tohoto léta a zahájil tak celou akci. Potom odstartoval turnaj v lidském stolním fotbálku. Nafukovací fotbálek o hrací ploše 14 × 8 metrů, kde jsou hráči připevněni za ruce k tyči a pohybovat se mohou pouze do stran, tak jako v klasickém stolním fotbálku, si okamžitě našel své příznivce. Tým složili i organizátoři akce Sportovních zařízení města Příbram a umístili se na druhém místě. Vítězství si odnesl tým fotbalistů, kteří zřejmě zúročili dlouholeté zkušenosti a měli výrazně navrch.

Cestu na Novák si našli i opravdoví superhrdinové. K vidění i focení byli po celý den Cosplay Thor, Kapitán Amerika a Strážci Galaxie Star-Lord s Grootem. Návštěvníci si mohli vyzkoušet adrenalinové atrakce jako Zametač, Shoď ho, Nafukovací stěna Moucha, Lovec světla, Bungee running, Siloměr kladivo, Rychlostní test nebo Bungee trampolína. Vstup na akci byl zdarma, adrenalinové atrakce zpoplatněné jednorázovým vstupem, turnaj zápisným. Zdarma byl pro platící návštěvníky vstup na adventure golf a do tvořivých dílniček, kde si děti vyrobily sádrové superhrdinské magnetky, škrabošky a další drobné dárečky.

Součástí bohatého doprovodného programu byla vystoupení hudební kapely Big’O’Band nebo marvelovských aerobiček. K dispozici byly také skákací boty a velké oblibě se těšil fotokoutek, odkud si návštěvníci okamžitě odnesli fotografii v superhrdinském stylu na památku.

Program akce končil po deváté večerní noční světelnou Flyboard show na vodě. Na Superhry! navazovalo promítání v letním kině, film Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství navštívilo 120 diváků.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy