V pondělí se koná dřevorubecká show na Nováku

PŘÍBRAM – V pondělí 29. srpna se v Příbrami na Novém rybníce koná akce Stihl Timbersports Czech Cup 2022 s doprovodným programem.

STIHL TIMBERSPORTS® je tradičně napínavá, adrenalinová podívaná. Sekery, pily, motorové pily a skvělá atmosféra nikdy nechybí. V kombinaci s doprovodným programem se v Areálu Nový rybník zabaví celé rodiny.

Kvalifikační závod Mistrovství ČR v dřevorubeckých sportech STIHL TIMBERSPORTS míří opět do Příbrami. Na závod bylo nominováno 16 závodníků, kteří budou soutěžit tradičně ve čtyřech disciplínách. Jednotlivé výkony v disciplínách Stock Saw, Standing Block Chop, Single Buck a Underhand Chop se závodníkům startujícím v kvalifikacích, započítávají pro nominaci na Mistrovství ČR.

Sportovní zařízení města Příbram k této akci již tradičně organizuje doprovodný program. Letos to budou tvořivé dílničky pro děti, tradiční malování na kotouče od Centra sociálních a zdravotních služeb města Příbram, elektrický býk a možnost jízdy na koních a ponících. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením.

Doprovodný program akce začíná ve 14 hodin, samotný závod startuje o hodinu déle. Akce potrvá do pozdních odpoledních hodin a vstup je zdarma.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy