V Příbrami si kalendář zakoupíte v Rožmitále je rozdávají zdarma

PŘÍBRAMSKO – V Příbrami si můžete zakoupit nástěný kalendář na příští rok za 200 korun. V sousedním Rožmitále pod Třemšínem dostavají trvale žijící občané stolní kalenář zdarma, jen si ho musí vyzvednout na radnici.

V Infocentru města v Pražské ulici si můžete zakoupit nástěný kalendář s fotkami Jiřího Jirouška na příští rok (2023) za 200 korun. Informoval o tom starosta města Jan Konvalinka v městském videu.

Vedení města v sousedním Rožmitálu pod Třemšínem jde jinou cestou a pro své občany připravilo stolní kalendáře na příští rok jako dárek zdarma. K vyzvednutí jsou do 30. září v kanceláři Městského kulturního střediska.

Výdej kalendářů zdarma pro trvale hlášené obyvatele Rožmitálu pod Třemšínem a příslušných osad probíhá od 1. srpna do 30. září 2022 v kanceláři Městského kulturního střediska, a to vždy v pondělí a ve středu od 8:00 do 17:00 a v ostatních pracovních dnech od 8:00 do 14:00. Každá domácnost si může vyzvednout jeden kalendář.

Pro mimorožmitálské zájemce jsou kalendáře ke koupi v infocentru, v Podbrdském muzeu a v prodejně paní Blanky Pazderníkové na náměstí za 70 korun.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy