V sobotu na Tramtamtýdamtůdá fest do Lesního divadla

PODLESÍ – Po dlouhých šesti letech se opět v nádherném prostředí Lesního divadla Skalka v Podlesí bude konat Tramtamtýdamtůdá fest. Začátek akce je v sobotu ve 14, 30 hodin a bude se na co těšit.

Headlinerem večera v úchvatné scenérii brdských lesů budou česko-rakouští legendární  BOO – jedna z nejlepších kapel, která kdy vznikla v prostoru celého c. a k. mocnářství! Jeden z nejvydařenějších comebacků v Evropě posledního desetiletí, kdo zažil ten loňský letní večer Na Zemi ten ví, ostatní se dozví v Novém Podlesí. Těšit se také můžete na irskou písničkářku Lyndu Cullen či violoncellové duo Tara Fuki.

Na Tramtamtýdamtůdá fest se po letech navrátí i Michal Skořepa, nikoliv však s kapelou, ať už jakoukoliv, nýbrž sólo, jen s pianem a kytarou.

Příbramskou scénu budou reprezentovat staří známí Uninvited, a místní legenda Vrch (jediná kapela na světě, která dosud hrála na všech ročnících Tramtamtýdamtůdá festu). Večer uzavřou mladí a neklidní Russian sleep experiment, kteří generaci svých otců, dědů a pradědů, jakož i rodné Rukapáni nedarují nic zadarmo.

Vším tím se budou v podání Divadla Tomáše Bílka proplétat scénky z filmů, ve kterých své role nezapomenutelně ztvárnil výtečný herec, pan Karel Effa – který by letos oslavil sté narozeniny.

Vstupenky stále ještě výhodně v předprodeji na smsticket.cz, i když na místě jich taky bude dostatek.

Více zde: https://www.tramtamfest.cz/

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy