Běh města Příbrami se uskuteční v sobotu 1. října

PŘÍBRAM – Sportovně-rekreační areál Nový rybník zaplní v sobotu 1. října běžci všech kategorií. Malí i velcí poměří síly ve 29. ročníku závodu Běh města Příbrami. Tradiční harmonogram zůstává nezměněn – po dětských a žákovských kategoriích přijdou na řadu štafety a dospělí.

Dospělí i všechny štafetový týmy nejdříve obkrouží Novák, poté se vydají směrem k minizoo a podél ní budou stoupat nahoru. Následně budou připraveny dvě točny na silnici spojující minigolf a Fialák. Pak už je čeká běh dolů z kopce podél letního kina.

Nejmladší děti (ročník 2017 a mladší) odstartují v 9.00. Délky běžeckých tratí se podle věku pohybují od 200 metrů pro nejmenší až po tři kilometry, do kterých se pustí dorostenci narození v letech 2005 až 2006. V hlavním závodě od půl jedenácté si muži „odpracují“ svých deset kilometrů, trasa pro ženy je poloviční. Kromě individuálních závodů se poběží také štafety, na každého závodníka čtyřčlenného týmu vyjde příjemnějších dva a půl kilometru běhu v oblíbené a zelené části Příbrami.

Do závodu se přihlásíte již nyní i prostřednictvím internetové stránky www.behmestapribrami.cz, registrace bude možná také na místě. Startovné pro děti, rodinné a studentské štafety je zdarma.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy