Nominace na „Cenu Hejtmanky“ pro rok 2022 jsou otevřeny

STŘEDOČESKÝ KRAJ – Jsou mezi Vámi, ve Vašem okolí lidé, kteří dělají více pro druhé než pro sebe? Znáte lidi, jejichž životní příběh je tak silný, že je nutné nám to sdělit, ocenit a říci světu, že dobří lidé ještě existují? Pak ho nominujte na CENU HEJTMANKY, jejíž další ročník právě nyní vyhlásila Hejtmanka Petra Pecková.

Cena hejtmanky se opět vyhlašuje pro kategorie:

🏆 hrdinský čin

🏆 společenská odpovědnost

🏆 kultura

🏆 sport

🏆 je možné ji získat i za oblast vzdělávání, vědy a výzkumu

🏆 ocenění je možné udělit i za práci ve veřejném sektoru nebo podnikatelům

O těchto kategoriích rozhoduje odborná komise. Ze všech zaslaných návrhů pak budou moci občané sami vybrat prostřednictvím internetového hlasování osobnost v kategorii Cena veřejnosti . Cenu je možné udělit i in memoriam. Kandidáti na ocenění musí být spjati se Středočeským krajem: na jeho území se narodili, žijí zde, nebo je s krajem spojeno jejich působení, život, dílo nebo činnost.

„Budu moc ráda, když si lidé opět najdou čas ovlivnit svými nominacemi a hlasy to, komu bude ocenění uděleno, zamyslet se nad tím, kdo by si jej za svou práci nebo činy zasloužil, kdo by mohl být tím, na kterého mohou být středočeští občané hrdí. Jsem přesvědčena o tom, že takových osobností mezi námi žije spousta. A vůbec nemusí jít o někoho známého a slavného, naopak, může to být někdo, kdo je pro náš kraj a jeho občany přínosný, zajímavý, důležitý a třeba i skromně stojí v pozadí a ocenění by si zasloužil,“ říká hejtmanka Petra Pecková.

Nominační formulář, který je letos poprvé možné vyplnit i elektronicky, je zde 👉https://bit.ly/3BBtIVw.

Více informací o Ceně hejtmanky se dočtete zde 👉https://bit.ly/3zqrvJN

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy