Příbramská sportoviště opět ožijí s projektem Na hřišti to žije!

PŘÍBRAM – Na hřišti to žije! je název projektu, při kterém si děti mohou osvojovat základy řady sportovních odvětví. Další sportovní odpoledne proběhne už dnes 1. září na hřišti v ulici Jana Drdy.

Již třetím rokem se děti mohou účastnit bezplatných pravidelných tréninků, které ve spolupráci se skupinou Sport 2030 připravují příbramské sportovní kluby. „Začít se sportem není nikdy pozdě. Naším cílem je děti vést k všestrannosti, což se nám daří díky skvěle nastavené spolupráci s příbramskými sportovními kluby. U dětí není dobré klást důraz na sportovní výkon, ale je třeba děti získat pro pravidelnou sportovní aktivitu. V rámci projektu Na hřišti to žije! mohou při pravidelných čtvrtečních trénincích získat základy řady sportů,“ říká radní pro sport Renáta Vesecká.

Tréninky určené dětem od šesti let budou až do konce června probíhat vždy ve čtvrtek v čase od 16 do 17 hodin na příbramských sportovištích. Aktuální přehled tréninků, na které mají děti vstup zdarma, je možné sledovat na facebookové stránce Sport 2030.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy