Od listopadu povede Technické služby v Příbrami nová ředitelka

PŘÍBRAM – Na začátku letošního roku oznámil dlouholetý ředitel Technických služeb města Příbram Pavel Mácha, že ve své funkci končí a odejde k poslednímu říjnovému dni. Město tedy vyhlásilo výběrové řízení a na uvolněné místo poprvé v historii vybralo ženu.

Do konkurzu se přihlásilo celkem čtrnáct kandidátů. Jedenáct o sobě dalo vědět na inzerát a tři byli napřímo osloveni agenturou Psych-Inform, s. r. o., která se procesu ujmula. Do druhého kola se nakonec dostalo osm kandidátů a po psychologické diagnostice byli doporučeni čtyři vhodní uchazeči.

Sedmičlenná výběrová komise po osobních pohovorech vybrala jako nejvhodnější kandidátku na obsazení místa ředitelky Technických služeb města Příbram Irenu Hofmanovou, která se své funkce ujme s příchodem prvního listopadového dne.

Pan ředitel Mácha odvedl hodně dobré práce, za kterou je třeba mu poděkovat. Věřím, že nová paní ředitelka, která má s touto organizací coby její zaměstnankyně bohaté zkušenosti, na něj plynule a bez problémů naváže. Oběma přeji hodně štěstí, paní ředitelce v její nové funkci a dosluhujícímu panu řediteli na jeho další životní cestě,“ uvedl k výběru starosta Jan Konvalinka.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy