Už jste vyzkoušeli zimní ubytování na Granitu? Nejvyšší čas si ho zarezervovat

PŘÍBRAM/ZADOV – Zájemci o ubytování na chatě Granit si mohou již od září rezervovat pobyty na prosinec a celý rok 2023. Od 1. prosince dojde také ke změně ceníku ubytování. Ten nově rozděluje rok do tří sezon – zima, léto a mimosezona.

Rezervovat si pobyt na přelom roku, včetně Vánoc a Silvestra bude možné v rezervačním systému chaty granit na adrese http://www.chatagranit.cz/cz/rezervace/ nebo telefonicky na tel.: 601 390 678. „Kdo nechce čekat na zimu, může si pobyt samozřejmě rezervovat i nyní nebo na podzim. Chata Granit je v provozu celoročně a o aktivity všeho druhu není na Šumavě nouze,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Pobyty, které byly v roce 2021 rušeny z důvodu rekonstrukce, jsou již plně nahrazeny a vyčerpány. Žádné termíny tak nyní nejsou přednostně bookovány.

S ohledem na celkový růst nákladů na provoz z důvodu zdražování energií, dopravy, vody apod., upravuje chata Granit ceník ubytovacích služeb s účinností od 1. prosince 2022. Rok je nově rozdělen do tří sezon, zdražování se bude týkat letní a zimní sezony, ceny ubytování v mimosezoně se prozatím provozovatel rozhodl zachovat a udělat tak vstřícný krok směrem k návštěvníkům.

Odkaz na nový ceník : http://www.chatagranit.cz/base/files/attachments/21069/57251-priloha-novy-cenik.pdf

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy