Rybářský ples v Rožmitále odstartoval letošní plesovou sezónu

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – V Rožmitále pod Třemšínem byla zahájena plesová sezóna 2022. První z tradičních plesů v Rožmitále uspořádal Česky rybářský svaz místní organizace Rožmitál pod Třemšínem v sobotu 12 listopadu. Rybáři uspořádali ples po dvouleté covidové pauze.

Opravdu vydařenou akci rybářů navštívilo cca 250 lidí. Tento ples přitahuje pozornost samozřejmě velmi bohatou rybí a zvěřinovou tombolou. Již tradičně je prví místo hlavní tomboly sumec. Hlavní tombola je losována vždy o půlnoci ve velkém sále Společenského centra.

Rožmitálští rybáři se nestarají pouze o rybníky a ryby , ale svou aktivitou právě v našem městě obohacují a zapojují se svými akcemi právě takto i v kulturní činnosti. Taneční parket zcela zaplnila svým skvělým repertoárem plzeňská kapela Sekvence.

Hlavními sponzory plesu , kteří podpořili rožmitálské rybáře byly: město Rožmitál pod Třemšínem, Středočeský rybářský území svaz, firmy Oknoplastik, lesnicko dřevsřská výroba Kaiser s.r.o. , Dřevoprofit Příbram s.r.o. , vyrábímereklamu.cz , Truhlářství Petr Kaiser.

„Děkujeme i všem ostatním podnikatelům na rožmitálsku, všem podporovatelům i pořadatelům, bez kterých by se takto skvěla akce nemohla uspořádat. Již dnes se těšíme na příští rybářský ples“, uvedl radní města a rybář Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy