Do Milínské se v neděli vrátí veškerá doprava

PŘÍBRAM – Po pokládce finálního asfaltového povrchu se do Milínské ulice vrací doprava, a to včetně veškerých autobusových spojů, které byly pod dobu rekonstrukce odkloněny.

Rozsáhlá výměna vodohospodářského majetku v Milínské ulici je u konce a do ulice se bude vracet život. Aktuálně probíhá pokládka povrchu a od neděle 11. prosince bude ulice průjezdná. Od tohoto termínu se do ulice vrátí také všechny autobusové linky, které byly po dobu uzavírky odkloněny na objízdné trasy. „Rekonstrukce se oproti plánovanému termínu protáhla, ale nyní je vše dokončeno a ulice může začít být využívána. Po pokládce povrchu dojde ještě k zakreslení přechodu s tím, že další vodorovné dopravní značení bude provedeno v jarních měsících,“ doplnil informace starosta Jan Konvalinka.

Linky MHD 1A, 3ABC, 4A, 10AB, 19A, školní BUS i linka PID 500 Příbram – Krásná Hora – Petrovice budou od výše uvedeného data jezdit dle běžných jízdních řádů opět Milínskou ulicí. To znamená, že tyto linky již nebudou obsluhovat zastávky „Příbram, Hořejší Obora“ a „Příbram, Čs. armády“, které využívaly na objízdných trasách.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy