Milínská jde do finále, začátek prosince bude pro řidiče náročný

PŘÍBRAM – Práce v Milínské ulici se blíží ke konci. Ve dnech 8. a 9. prosince dojde k pokládce finálního povrchu, kvůli potřebné přípravě bude ulice od 1. prosince neprůjezdná.

Výměna vodohospodářského majetku v Milínské ulici je dokončena, a to včetně kanalizačních přípojek k jednotlivým domům. Nyní nastává doba, kdy je potřeba připravit tuto lokalitu k pokládce finálního asfaltového povrchu, která proběhne ve dnech 8. a 9. prosince. Před samotnou pokládkou je nutné provést přípravné práce, jako je úprava obrubníků, odstranění provizorní vrstvy vozovky a příprava podkladové vrstvy nové komunikace.

„V současné době, kdy je uzavřena Hailova ulice, bude uzavírka Milínské pro motoristy velkou komplikací. Termín pokládky finálního povrchu v Milínské není možné posunout. Po dobu uzavírky Milínské, tedy od 1. prosince bude objízdná trasa vedena opět přes Mixovu a Smetanovu. Za způsobené komplikace se omlouváme,“ říká starosta Jan Konvalinka a dodává informaci k Hailově ulici: „Dům v Hailově ulici je nyní zpevňován ocelovou konstrukcí. Z dnešní schůzky se stavebníkem a statikem vyplývá, že zhruba do poloviny prosince by mohlo dojít ke zprůjezdnění této ulice.“

V době pokládky finálního asfaltového povrchu v Milínské, tedy ve dnech 8. a 9. prosince, bude s ohledem na techniku docházet také k lokálnímu omezení v ulici Mixova. V tuto dobu bude provoz řízen pracovníky stavby.

Plný provoz v Milínské ulici bude obnoven nejpozději 12. prosince a vodorovné dopravní značení bude provedeno v jarních měsících.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy