Rožmitál pořídil nové vybavení pro hasiče

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Město Rožmitál pod Třemšínem pořídil nové vybavení pro své hasiče.

Pro Sbor dobrovolných hasičů Hutě pod Třemšínem elektrocentrála PH Progres 5500 3F, elektrické ponorné kalové čerpadlo HCP pump, sada požárních hadic a rozdělovač. Nové vybavení bylo financováno z rozpočtu města v celkové výši 86 767,- Kč.

Dále bylo pořízeno pro výjezdovou jednotku Sboru dobrovolných hasičů JPO 2 Rožmitál 2 ks elektrických ponorných kalových čerpadel HCP pump, rovněž financováno z rozpočtu města Rožmitál pod Třemšínem v celkové výši 47 200,- Kč.

Také Sboru dobrovolných hasičů Starý Rožmitál bylo pořízeno nářadí. Sponzorským darem se podařilo staroměstským hasičům sehnat pracovní šuplíkový stůl, z pokladny SDH byl pořízen starší svěrák a z rozpočtu města byla pak pořízena nová sada nářadí pro drobné opravy.

U příležitosti předání vybavení proběhlo setkání vedení města z hasiči. Velitel výjezdové jednotky Milan Polák provedl zástupce vedení města hasičskou zbrojnicí.“ Vedení města seznámil s veškerou hasičskou výjezdovou technikou a vozidly hasičů v majetku města“, uvedl radní města Aleš Haluska.

Přátelského setkání hasičů s vedením města se účastnili rožmitálští hasiči, starosta SDH Hutě pod Třemšínem Karel Sadílek a zakladatel i bývalí velitel výjezdové jednotky hasičů v Rožmitále František Polák. „Město Rožmitál pod Třemšínem vnímá jako jednu z priorit právě podporu svých hasičů, kteří jsou nedílnou součástí pro naše město a v jejich podpoře budeme nadále pokračovat“, doplnil radní Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy