Rožmitálští kynologové bilancovali

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – V prosinci se uskutečnila členská schůze Základní kynologická organizace Rožmital pod Třemšínem.

„Za město jsme přijali pozvání s kolegou radním Miloslavem Marouškem. Jedním z bodů schůze bylo i řešení pomoci s volně pobíhajícími psy, které teď naše město trápí.“, uvedl radní města Aleš Haluska a pokračoval: „Kynologové přislíbily pomoc, která bude spočívat v návštěvě majitele psa a řešení situace přímo na místě.

Dále proběhlo předání čestného uznání rožmitálskému občanovi a kynologu Karlu Petrovicovi za úspěch na Mistrovství Moravskoslezského kynologického svazu ve Velké Bíteši, kde se psem Fox Domgor – belgický ovčák zvítězil a vyhrál také v disciplínách obrana a poslušnost.

Rožmitálští kynologové mají také ve své péči cvičiště psů v Rožmitále u silnice na Bezděkov. Pravidelně zde sečou trávu a udržují překážky a mnoho dalšího. Cvičiště je zpřístupněno i pro veřejnost tady naše občany se psy. V plánu je u cvičiště umístění tabule s provozním řádem jak se na cvičišti chovat. Jistě je možné v tomto směru pro informace kontaktovat pana Petrovice, který je ochotně sdělí.

„Kynologům patří veliké poděkování za jejich činnost, starost o rožmitálské cvičiště a skvělou reprezentaci našeho města. Ze strany našeho města bude i nadále naším zájmem podporovat aktivní spolky a organizace jako jsou příkladně kynologové“, uvedl radní města Aleš Haluska.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy