Rožmitálští rybáři se účastnili závodů na Šumavě

ROŽMITÁL POD TŘEMŠÍNEM – Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem se účastnil rybářských závodů v rybolovné technice na Šumavě. Informuje o tom vedoucí kroužku Jaroslava Nassová.

Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem se účastnil rybářských závodů v rybolovné technice a to na Šumavě u našich skvělých přátel ze Zdíkova. Tohle spojenectví našich rybářských kroužků inicioval před několika roky dnes zesnulí pan starosta města Rožmitálu Ing. Josef Vondrášek a o to je naše dnešní spojenectví cennější. Přijali jsme pozvání na přátelské Mikulášské halové RT závody.

Děti byly rozděleny na starší, mladší a úplné začátečníky, takže šance byly vyrovnané. Letos jsme ještě neměli moc šancí na pořádný trénink, ale vše bylo v přátelském a veselém duchu. Bylo o nás všechny skvěle postaráno, občerstvení, teplý čaj, pití pro děti, vše bylo perfektní. Jako třešničku na dortu si připravili Zdíkovští závod i mezi vedoucími. Musíme říct, že to bylo krásné dopoledne.

Obrovské díky přátelům ze Zdíkova v čele s vedoucím rybářské mládeže Vilémem Klapsiou. Rožmitálu se podařilo získat dva poháry a to 2. místo v RT starší žáci Ondra Nass a 3. místo ve stejné kategorii Kája Jeníček. Všem gratulujeme k super umístěním a účasti. Všichni si odvezli krásné plyšové medvídky a mikulášské balíčky.

Všem dětem moc děkujeme, že skvěle reprezentovali náš rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem. Jsme na Vás moc pyšní. Děkujeme městu Rožmitál pod Třemšínem za podporu naší rybářské mládeže a zajištění dopravy dětí. Poděkování zaslouží i vedoucí, kteří se s dětmi závodů účastnili ve svém volném čase a to Tomáš Bláha, Eliška Melounová, Aleš Haluska a Jaroslava Nassová. Děkujeme rovněž rodičům, kteří se svými dětmi jeli podpořit.

Vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod Třemšínem Jaroslava Nassová

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023 Magazín Tatami - WordPress Theme by WPEnjoy